Ігор Йовічевіч прокоментував трансфер Шведа

5 Сер, 2015|15:18

Про трансфер Шведа, третє місце своєї команди та її прогрес, завдання на сезон і відхід із клубу Дедишина — в ексклюзивному інтерв’ю для сайта Футбол наставника “Карпат” Ігора Йовічевіча.

Про трансфер Шведа.

 

Це дуже важлива й нерядова подія для клубу, який створює всі необхідні умови для розвитку власних вихованців. Ми поставили перед собою мету – виховувати своїх футболістів і продавати їх згодом у топ-клуби. Перехід Шведа – великий імпульс для футболістів, котрі займаються в нашій школі, це – знак відповідності нашої праці, це – ознака солідності проекту, який ми пропонуємо.

Про те, чи стали “Карпати” сильнішими в цьому сезоні.

Звичайно. І ми ставимо набагато серйозніші завдання, адже в попередні роки боролися винятково за виживання, і самі футболісти не хочуть уже цим займатися – набридло. Нині ми робимо все, аби гравці повірили у свої сили та морально були готовими боротися за солідні місця. Колектив має зрозуміти, що ми можемо бути allpills net. відважними, впевненими в собі, показувати якісний футбол і здобувати результати, які задовольнили б уболівальників.

Про Дедишина.

Звичайно, це людина, яка багато років працювала в клубі. А особисто для мене – це дуже важлива людина, яка довірила мені місце тренера в головній команді, та й загалом разом з Петром Петровичем Димінським запрошувала в клуб. Так що поважаю його, як фахівця. Я в будь-якому разі бажаю йому успіхів у подальшій роботі.

“Коментар БФ”: Йовічевіч знає свою справу.