Стало відомо, коли Єременко обдовбався

19 Лис, 2016|02:50

Це передає ряд ЗМІ.

Півзахисник ЦСКА Роман Єременко ​, дискваліфікований УЄФА на два роки за вживання кокаїну, з високою долею ймовірності, вжив його прямо в день матчу проти леверкузенського “Баєра”, акцентує 1927.kiev.ua.

Як стало відомо “Спортфакту” від поінформованого джерела, знайомого з ситуацією, є велика ймовірність того, що на матч стартового туру групового етапу Ліги чемпіонів у Леверкузені Роман Єременко вийшов, перебуваючи “під кокаїном”.

“Вживання наркотиків спортсменами, на жаль, відносно поширене явище. Частіше футболістів на цьому попадаються хіба що тільки борці, – розповіло джерело. – Інша справа, що в більшості випадків це ніяк не карається, так як заборонено знаходитись під дією наркотиків і стимуляторів тільки під час матчу (антидопінгові служби не цікавить моральна або кримінальна сторона питання, головне – препарат не повинен давати команді ігрового переваги). І в більшості випадків, навіть якщо ця субстанція в них виявляється, то її концентрація в організмі не перевищує допустиму норму в 0.05 мкг/мл В такому випадку це просто не надається розголосу, адже під час матчу препарат вже не діяв.

Читайте також: УЄФА дискваліфікувала екс-гравця “Динамо” на два роки через кокаїн

Випадок же з Єременком, навпаки, показує, що спортсмен перебував під дією препарату прямо під час матчу, а саме вживання кокаїну з дуже високою часткою ймовірності відбулося безпосередньо в день гри.

Адже для цього потрібно, щоб кількість препарату в сечі, взятої відразу після фінального свистка, перевищила заборонений рівень. А так як кокаїн виводиться дуже швидко (до “дозволеного” рівня навіть в сечі падає годин за 12 плюс-мінус кілька годин), і так як пробу оголосили позитивною, то можна впевнено стверджувати, що заборонений препарат застосовувався прямо в день матчу.

Теоретично можна припустити, що футболіст міг прийняти його у великій кількості напередодні (пізно ввечері або вночі перед грою), і препарат “протримався” в його організмі до матчу на рівні, забороненому антидопінговими службами, але цілком впевнено можна говорити, що майже напевно це сталося в день гри.
За два дні до матчу? Ні, це абсолютно виключено”.

Таким чином, зі сказаного випливає, що з майже стовідсотковою ймовірністю прийом забороненого препарату стався вже в Німеччині, так як ЦСКА прибув у Леверкузен за день до матчу.

Відзначимо, що в матчі з “Баєром”, що завершився внічию 2:2, Роман Єременко відзначився забитим м’ячем і став одним cost flixotide evohaler. з найкращих гравців на полі.