Євген Левченко: “За красивим фасадом ЧС-2018 – гнила труха”

24 Лип, 2018|13:27

Євген бомбардує Росію.

Євген Левченко під час Чемпіонату світу 2018 працював на нідерландському телебаченні, але його твіттер залишав суперечливі оцінки поглядів екс-футболіста та експерта. Його критикували за привітання збірної Росії з перемогою над Іспанією, але при цьому Левченко вимагав свободи для Олега Сєнцова та має репутацію противника російської влади.

В інтерв’ю виданню Tribuna Євген Левченко привідкрив завісу свого іміджу та розказав, що він думає про ЧС-2018 та Росію.

“Я зовсім не підтримую російський режим. Дуже довго там не був. Всіх «кримнашістов» і тих, хто підтримує військовий режим на Донбасі, поудалял з контактів і кіл знайомих. Але друзі і знайомі в Росії залишилися, які адекватно реагують і розуміють, що цей режим жахливий. Вони хочуть швидше від нього позбавитися.

Я дивився футбол без докорів сумління, хоч і чемпіонат світу проходив в Росії. Як я не підтримував режим Путіна, так і підтримувати його не буду. Тому що я вважаю, що прийти і забрати шматок землі у своїх, як вони називають, “братів”, – це ніж в спину” – говорить Левченко виданню Tribunа.

Чемпіонат закінчився, і все повернеться на круги своя. Не думаю, що Росія отримає великий поштовх у розвитку футболу, тому що система корумпована, неконкурентоспроможна і не працює.

Якщо не буде змін в Росії на політичному рівні, то нічого не зміниться і на футбольному рівні. Футбол в Росії існував за рахунок іноземців. А так, ні шкіл немає, ні умов, нічого. Глобальних змін не буде. Те, що побачили іноземці – це фасад. За ним знаходиться прогнилий будинок, який або валиться, або вже розвалився.

А фасад стоїть гарний, його підфарбовують, вкладають якісь гроші. Іноземці це бачать. В іншому – талантів немає, ніхто не пробивається в Європу. Чемпіонат слабкий, якщо прибрати іноземців. Фасад для іноземців зробили хороший, а все, що за ним – гнила труха”, – сказав Левченко журналістам видання Tribuna.

Читайте також: Губернатор Липецької області: “Німеччина ганебно вилетіла з ЧС-2018, тому що на цій землі вони розв’язали дві світові війни”

Чемпіонат світу 2018 проходив у Росії з 14 червня по 15 липня. У фіналі збірна Франції з рахунком 4:2 переграла збірну Хорватії, ставши дворазовим buying cialis in waterloo, toronto. чемпіоном світу з футболу.