Кадиров попросив Салаха приїхати на стадіон, коли той спав у готелі

12 Чер, 2018|10:12

Неймовірні пригоди єгиптян у Росії.

Збірна Єгипту приїхала у Росію, обравши місцем свого базування Чечню. “Фараони” заселилися до готелю у Грозному, однак у Нохчичо свої правила відпочинку. Не встигли гості розкласти речі, як до готелю завітав президент Чеченської республіки Рамзан Кадиров.

Як повідомляє Associated Press, Кадиров попросив нападника “Ліверпуля” Мохамеда Салаха спуститься в лобі, а потім запросив його разом відвідати тренування збірної Єгипту на “Ахмат Арені”. Гравець погодився і потім з’явився на тренуванні в компанії президента республіки перед уболівальниками. Правозахисники вважають це піаром з боку Кадирова.

The New York Times зі слів радника лідера Чечні Турко Даудова повідомляє, що Салах у момент приїзду Кадирова спав, але його розбудили і відвезли на тренування єгиптян в машині президента республіки. Це неабияк розлютило правозахисників.

“Кадиров намагається підняти свій імідж за рахунок збірної Єгипту, це було на 100% escitalopram generic reviews. передбачувано. Він впивається увагою людей, з якими в будь-який момент може безжально розправитися. Він також прагне придушити будь-які політичні розслідування і захист людських прав в республіці”, – заявила заступник директора Human Rights Watch по Європі і центральній Азії Рейчел Денбері.

Читайте також: Реклама російського ЧС-2018 з Боярським та Свєтлаковим. У це важко повірити, але вона – смішна

Виконавчий директор збірної Єгипту Еіхаб Лехеіта, який ухвалював рішення розміститися в Чечні на час ЧС-2018, заявив, що “не шкодує про свій вибір” і закликав звернутися за коментарями в ФІФА. ФІФА від коментарів відмовилася.