Клопп: “Якщо один гравець буде говорити чистою англійською, а інший – на скаузі, то у “Ліверпуль” ми візьмемо другого!”

31 Лип, 2018|17:09

Патріот.

“Ліверпуль” останнім часом став топ-клубом з топ-трансферами іноземців за величезні гроші. Англійців у команді також багато – це один з базових клубів збірної – однак переважна більшість їх є вихованцями інших клубів (зокрема “Саутгемптона”. Тим не менш, головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп зізнався, що хотів би бачити в команді більше місцевих гравців.

“Мені дуже подобається, коли місцева молодь грає в клубі. Це дуже важливо alli acheter. для «Ліверпуля». Якщо є шанс, потрібно його використовувати. Скільки людина живе в Ліверпулі? 500 тисяч? В Ісландії 330 тисяч, так що у Ліверпуля достатню кількість населення, щоб створити власну команду!

Звичайно, чим більше – тим краще. Коли були Стіві і Карра, було дуже круто, що такі хлопці потрапляли в команду. Якщо гравець з Ліверпуля, у нього завжди є невелика перевага. Якщо один хлопець буде говорити чистою англійською, а інший – на Скаузена (діалект англійської, поширений в Мерсисайді), то ми візьмемо другого! Тому ми і “Ліверпуль”, – сказав Клопп.

Читайте також: Юрген Клопп: “Моурінью вважає мене смішним? Одна з моїх цілей у житті – змусити Жозе посміхнутися”

У літнє трансферне вікно “Ліверпуль” підсилив склад на 182 мільйони євро. Найдорожчим придбанням став бразильський голкіпер Аліссон – 62,5 мільйона євро. До цього “Ліверпуль” купував за більш ніж 80 мільйонів євро голландського захисника Вірджіла Ван Дейка.