Комісія щодо технічної поразки збірної України U-17 запропонувала звільнити трьох працівників ФФУ

30 Бер, 2018|21:08

Полетіли перші голови. 

Скандал навколо збірної України U-17, яка не потрапила на Євро-2018 через вихід на поле двох дискваліфікованих гравців, близький до суворої розв’язки. Комісія з проведення службової перевірки фактів та з’ясування всіх обставин провела розслідування цієї невдачі та повідомила про результати своєї роботи.

За висновком комісії, відповідальність за цю халатність несуть три співробітники ФФУ, які своєї discount cialis 20mg. бездіяльністю позбавили молодих футболістів заслуженої участі у фінальній частині чемпіонату Європи, а також спричинили значні репутаційні втрати для українського футболу.

За словами голови комісії Мирона Маркевича, було вирішено звільнити даних функціонерів. Це голова департаменту розвитку ФФУ Володимир Чорно-Іванов, заступник начальника аналітичного відділу Валерій Трутнєв і працівник департаменту національних збірних команд Анатолій Кудь. Крім того, було прийнято рішення призупинити дію контракту з асистентом головного тренера збірної України U-17 Сергієм Мурадяном.

Читайте також: Форма збірної України стала найгіршою у березні за версією Squawka

Рішення щодо подальшої співпраці з головним тренером збірної Олегом Кузнєцовим буде прийняте за підсумками засідання Комітету національних збірних ФФУ, яке заплановано на вівторок, 3 квітня.