Збірна України U-17 отримала технічну поразку та не поїде на Євро-2018

27 Бер, 2018|20:46

Безлад!

Матч проти збірної Сербії U-17 завершився для українців драматичною перемогою на останніх секундах, а подальша нічия проти чехів вивела наших хлопців на Євро-2018. Однак, цінність цього результату була помножена на нуль через бюрократичну катастрофу у стані нашої команди.

Регламент турніру в пункті 45.02 чітко вказує, що гравця дискваліфікують на один матч після другої отриманої жовтої картки в кваліфікаційному раунді. У грі з сербами на поле вийшли Микола Ярош і Роман Бодня, які отримали другу жовту у матчах проти Іспанії та Ірландії відповідно. Таким чином, вони підпадали під дискваліфікацію і не мали права грати.

Єдиною надією збірної України була процедурна обмовка, яка дозволяла суперникам опротестовувати результат не пізніше ніж через 12 годин після гри. Ніхто не знав, чи подали серби апеляцію, але сьогодні все вирішилося.

Контрольно-дисциплінарний орган УЄФА зарахував технічну поразку збірній Україні U-17 (3:0) по матчу чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років проти Сербії, який відбувся 24 березня в Чехії.

Також дисциплінарний комітет УЄФА постановив, що гравцям Федерації футболу України Боднію Роману та Ярошу Миколі все-таки доведеться пропустити один з матчів під егідою УЄФА та оштрафувати Федерацію футболу України на суму 2 тисячі євро.

Читайте також: Китайська футбольна асоціація заборонила татуювання футболістам збірної

Таким чином, Україна посідає третє місце в групі з двома очками і не проходить відбір на чемпіонат Європи, на відміну від збірної Сербії, яка за articulo 195. рахунок цього технаря набрала 7 очок і вийшла на Євро.