Фанатів “Фенербахче” запрошували на секс в Україну. У “Femen” вже “підгоріло”

7 Сер, 2015|16:02

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Hurriyet Daily News.

“Ми з вами в Україні”, – такий рухомий рядок з’явився на екранах телевізорів турецьких глядачів матчу “Фенербахче” – “Шахтар”, який проходив 5 серпня у Львові. Біля напису знаходилося зображення упаковки презервативів Durex та логотип бренду.

На провокативну рекламу відреагували активістки руху Femen. Вони вбачають у рекламі неприхований заклик до how to make viagra at home for women. секс-туризму з Туреччини до України. Лідерка Femen Інна Шевченко вважає, що, показуючи рекламу під час футбольного матчу і у відповідний спосіб сформулювавши слоган, Durex таким чином зробила акцент на горезвісному секс-туризмі в Україні.

“Ми з вами в Україні – Durex закликає турецьких чоловіків до секс-туризму з екранів телевізорів протягом футбольного матчу”, – написала активістка у своєму Twitter.

“Підтверджений статистикою факт, що турецькі чоловіки – одні із частих гостей в Україні у пошуках секс-туризму, не дивує після такої інтенсивної розкрутки секс-полювання у бідній і дестабілізованій Україні, де жінки вимушені виконувати гендерні ролі дружини або проститутки”, – заявили активістки організації на своїй сторінці у Facebook.

Коментар БФ: Дуже влучна і вчасна реклама – турки якраз і отримали по самі-самі, тільки на футбольному полі.