Китайська футбольна асоціація заборонила татуювання футболістам збірної

25 Бер, 2018|20:43

Комунізм в дії.

У недавньому матчі молодіжних збірних Китаю і Сирії футболісти з КНР вийшли на поле в пов’язках, які закривали татуювання. Деякі журналісти висловили припущення: китайці могли вирішитии, що їх how to use vega 100 tablets. татуювання приносять невдачу.

Однак, все виявилося набагато прозаїчніше та дурніше. Портал hupu.com з посиланням на Tourist Weekly та Titanic Weekly повідомляє, що рішення по тату прийняла Китайська футбольна асоціація.

“В останні дні національна збірна привернула увагу не тільки поразкою 0:6 від Вельсу, а й тим, що тіла гравців були покриті всюдисущими татуюваннями”, – пише Tourist.

“КФА продовжить боротися з проблемою тату. Національна збірна повинна відчувати відповідальність, нести здорову культуру. Щоб сприяти здоровій культурній освіті національних команд на всіх рівнях, КФА вдасться до всіх належних заходів”, – додав Titanic.

Читайте також: Хет-трик Бейла у матчі проти китайців, який зробив його найкращим бомбардиром в історії збірної Вельсу

Цікаво, як така політика перенесеться на добряче забитих легіонерів китайської ліги – таких, як Яннік Феррейра Карраско та Ніко Гайтан, які недавно перебралися до клубу місцевої другої ліги “Далянь Інфан”.