Леоненко підіграє російським ЗМІ

3 Кві, 2015|19:37

Впродовж останнього тижня Анатолій Тимощук став мало чи не центральною особою в російських мас-медіа. Така увага породжена вчинком українського півзахисника, що напередодні матчу із збірною Іспанії відвідав госпіталь та подякував нашим військовим. В основному спостерігаються критичні та гнівні відгуки, втім це вже навіть не дивно для тамтешньої преси.

Правду кажуть – в сім’ї не без виродка. Вітя Леоненко зважився прокоментувати дану подію:

Це не справа спортсменів. Так, вони підтримали поранених військових. Але у нас чомусь не говорять, що в Донецьку та Луганську гинуть мирні люди. Начебто це не наші люди! Взагалі коли мова заходить про війну, мені стає погано. Люди гинуть. Що наші, що ваші. Чужі або свої. Я б взагалі хотів, щоб політики воювали … Добре, що чемпіонат в таких умовах триває. Є можливість у народу відволіктися на футбол хоч трохи. Раніше я говорив, що деяким футболістам картоплею платять. А зараз і картоплі немає. За чотири місяці люди не отримують зарплату …

Повторюся: треба діяти повз політики. Якщо політика є в спорті, спорту в підсумку не буде. І спортсменам краще в політику не лізти. Це показав хоча б приклад Андрія Шевченка, який якийсь час був депутатом.

Не сумніваюся, що ставлення зміниться і в Пітері, і в Донбасі. Але для мене взагалі дивно, що Тимощук в склад збірної на матч з Іспанією потрапив. У клубі майже не грає, а потім виходить в основі у збірній … З Іспанією треба відбирати clomiphene citrate sale. і бігати. Рибалка – молодий, він би краще зіграв.