Леоненко став на захист Віди і розповів про своє славне минуле

18 Лис, 2016|04:18

Звучить як тост!

Екс-гравець “Динамо” Віктор Леоненко прокоментував ситуацію із захисником киян Домаґоєм Відою, якого затримали no perscription flagyll. п’яним за кермом.

“Я не бачу проблеми в тому, що Віду зловили п’яним. Віда напився, але він же потім вийшов, зіграв із “Дніпром” і нічого не сталося. Спіймали – заплати штраф і все. Не треба збирати всю команду і тиждень потім розбиратися, чому він п’яний! Багато футболістів п’ють.

Я не бачу в цьому нічого страшного, тому що гравці такі ж люди. Чому їм не можна пити і курити? Це небажано, звичайно, але іноді, я думаю, що можна. Віда ж не в день гри напився. Оштрафували, розібрали епізод і поїхали далі. Якщо не зробив висновків, то впаяти потрібно ще більший штраф! Таким чином можна гравця виховати. Пива випити після гри – це теж нормально. Для німців це взагалі в порядку речей.

У мене була схожа історія. Мене оштрафували на три місяці на всю зарплату, вийшло, ніби 300 доларів. Були клубні збори – Медведчук і кого там тільки не було. Там мене і “свинею” обзивали та іншими словами. У відповідь я сказав, що зараз візьму і піду з “Динамо” і вони відразу ж включили задню. Так мене просто ловили, ось в чому справа.

Читайте також: Футболістів “Гірника” провірить детектор брехні

Випив із товаришем пару пляшок пива і коли я під’їхав до свого будинку, мене там чекала міліція. Вони мене спеціально чатували! Запропонував їм хабар 1 000 доларів, а вони не взяли! Уявіть, це було в 90-ті! Приїхали в відділення міліції, мене оформили, написали, що я матюкався і лаявся. Хоча я знаю, що не можна ані лаятися, ані матюкатися.

Мені мій друг колись сказав: “найголовніше не нарікай”. Я це запам’ятав на все життя. І що ви думаєте? Мене оформили і відпустили! Так само в машині, красиво. Ви часто бачили, щоб п’яних або випивших відпускали? Я сів собі спокійненько в машину і приїхав. А на наступний день мене викликали в “Динамо” на килим. І гірше від цього я не став грати. Так що штраф це нормально”, – сказав Леоненко.