Лісовий прокоментував перехід із ДК до “Зеніта”

17 Лис, 2016|01:37

Кривавий пастор вже виїжджає.

Вихованець київського “Динамо” Данило Лісовий прокоментував перехід в “Зеніт” і прийняття milf stories. російського громадянства.

“Дійсно, я отримав російське громадянство. У мене батьки росіяни, а в Україні я отримав паспорт, тому що повинен був грати за юнацьку збірну. А зараз бачу перспективу в Росії, тому не хочу вважатися легіонером. Виключно в цих цілях я прийняв російське громадянство.

Після мого рішення пишуть багато негативних коментарів в соціальних мережах. Так, це неприємно, адже я люблю і Україну, і Росію. Хотілося б менше всього цього.

Читайте також: Гравець “Динамо” Київ прийняв російське громадянство

Зараз я підписав контракт із “Зенітом” на два роки. Періодично тренуюся із першою командою, а поки виступаю за молодіжку. Зараз є проблеми з документами, тому до зими я можу виступати за молодіжку.

Зараз метою є перехід в більш сильний чемпіонат, а в збірній Росії теж хочеться зіграти. Але поки мета – закріпитися в “Зеніті”. Так, це непросто, але ми не шукаємо легких шляхів. Були й інші пропозиції, але я прийняв таке рішення”, – сказав Лісовий.

В темі: