Мессі звинувачують у дружбі з диктатором

3 Сер, 2015|07:53

Президент Фонду з прав людини Тора Халворссен розкритикував нападника “Барселони” Ліонеля Мессі за участь у церемонії закладення фундаменту на місці майбутнього стадіону Кубка Африки-2017. На думку Халворссена, футболіст сприяв піару президента країни Алі бен Бонго Ондімби.

 

Піар сім’ї Бонго серйозно підірвав довіру до благодійної діяльності Мессі, – цитує goal.com Халворссена. – Мессі заявляє про боротьбу за права дітей і навіть є послом UNICEF. У той же час він підтримує клептократичний режим, який відмовляється розслідувати ритуальні вбивства дітей в Габоні. Поїздка Мессі в Габон є частиною піар-компанії сімейства Бонго, яке просуває ідею проведення Кубка африканських націй-2017. Це коштуватиме країні величезних гроші при тому, що через злодійство сімейства Бонго 20 відсотків населення країни живе менш ніж на два долари в день.

Відзначимо, що раніше з’являлася інформація, що Мессі за візит в Габон отримав 3,5 мільйона євро з бюджету країни, однак Бонго цю інформацію спростував. При цьому albuterol online no prescription. символічний перший камінь, закладений футболістом, був вкрадений всього через тиждень після церемонії.

“Коментар БФ”: менш ніж два долари в день? Африка? Брутали, порахуйте, а скільки в день витрачаєте? Якщо менше – у цьому хтось винен, але точно не Мессі.