“Металіст” зіграв внічию з “ЛСД”

1 Кві, 2015|02:38

Прієхалі, товарищі. Конєчная остановка – Триндєц.

Харківський “Металіст” спробував вдало скористатись перервою на матчі національних збірних і підтягнути фізичну форму, поспарингувавши з місцевими командами. Втім, як показали результати ігор, любительські команди в УПЛ могли finasteride generic cheap from asia. б виглядати не гірше екс-гранда українського футболу. Це, зрештою, природно, адже “Металіст” останнім часом поповнив не один гравець з чемпіонату Харківської області.

Схоже, навіть журналістам прес-служби “Металіста” соромно висвітлювати ці події, адже все, що ми змогли дізнатись – це те, що бронзові призери останнього чемпіонату України зіграли “на сухо” проти команди “ЕТМ” (чому не “АБВ” або “ЯННП”?) і який склад команди вийшов на гру.

Усе це було б смішно, якби не було так сумно. Гравці “Металіста”, зрозумівши, що іншого шляху нема, припиняють бойкот і починають знову виступати за команду, за місто, за себе. Це похвально, звісно. Шкода лиш, що на цій ситуації наживається Курченко. Йому-то лиш і потрібно, аби ті футболісти, що є зараз в обоймі клубу, продовжили грати. А виконавці вони високого класу і при бажані ще можуть зачепитись навіть за єврокубки. Питання лиш “для чого?” виникає логічно, і куди взагалі котиться вся ця історія з командою. На ці питання мало б дати відповідь нове керівництво ФФУ, яке, втім, зараз зайняте якимось іншим дерибаном…

P.S. У свої вже погані часи, але тим не менш кращі, ніж зараз, “Метал” відвантажував у ворота цього “ЕТМ” сім м’ячів. Цікаво, як зараз по ходу сезону “Металіст” змінюватиме свою форму.

В темі: