Найбрутальніший турнір літа: “Ньюкасл”, “Феєнорд” та “Копенгаген” їдуть до Львова

24 Чер, 2017|19:11

Цього літа у Львові буде “спєкотна”.

З 29-го червня до 2-го липня уві Львові пройде 11-й міжнародний фан-фестиваль для футбольних вболівальників з різних країн під назвою “EUROFANZ”.

Цього року amatriptyline on line no script. турнір має назву “MASTERS-BET EUROFANZ-2017”. В його рамках приймуть участь 24 команди з 17 країн Європи, серед яких місце знайшлося фанатським збірним Франції, Швеції, Ірландії, Фінляндії, Білорусі та іншим. Клуби представлені вболівальниками “Ньюкасла”, “Феєнорда”, “Копенгагена”, “Херенвена”, “АІКа” та рядом команд з Цетральної, Південної та Східної Європи. Україну представлятимуть відразу два коллективи – фан-збірна України та вболівальники львівських “Карпат”.

Afisha MASTERS-BET EUROFANZ-2017_s

Матчі проходитимуть під живий коментар і музичний супровід. Під час турніру відбудеться благодійна акція “Фанати Європи – львівським дітям”. Делегації вболівальників привезуть до Львова гуманітарну допомогу у дитячі лікарні та інтернати.

Читайте також: Каніболоцький переїхав за бугор

Фан-фестиваль “MASTERS-BET EUROFANZ-2017” стане наймасштабнішим заходом подібного типу у всій Європі. Матчі пройдуть на стадіонах “Україна”, СКА, “Сокіл” та “Прогрес” і починатимуться з 10-ї години ранку. Вхід – безкоштовний.