Не навіюйте на Ярмоленка смуток, бл*

12 Кві, 2015|21:08

Україна рік тому втратила Крим (тимчасово), а “Динамо” втрачає пункти у черговому матчі проти луганської “Зорі”, який вже виявився третім за останні декілька тижнів. Перші два матчі кияни можуть зарахувати собі в актив, але точно не третій, який мав давати їм відрив від донецького “Шахтаря” на дорогоцінні пункти, проте замість 3-х вони отримали тільки один. Чого не можна сказати про результативніть – у кожному матчі “біло-сині” забивали по 2 м’ячі.

Звичайно, ми розуміємо, що відрив від “Шахтаря” став менший і потрібно покращувати свою гру, щоб у наступних матчах не було осічок, – сказав Ярмоленко на прес-конференції після останнього матчу, – Звичайно, зараз всі хлопці пригнічені, але не треба падати духом. Потрібно розібрати цю гру і жити далі. Не можна зараз забивати собі в phgh rx where to buy. голову, що якщо ми не обіграли “Зорю”, то можна провалити і наступні ігри. Так можна втратити все, що ми робили протягом цього року.

А втрачати буде що. Тому не варто навіювати на себе смуток і жити далі. Адже вже в четвер наші українські команди зіграють в Лізі Європи свої перші матчі.

В темі: