Новачок “Дніпра”: “Не знаю хто грав зліва в півзахисті до мене”

29 Сер, 2015| автор:

Новий гравець “Дніпра” Джон Хайро Руїс дав коментар офіційному клубному сайту після підписання 3-річного контракту.

Костариканець буде виступати у дніпропетровському клубі під 7-м номером.

Спершу він представився, а потім відповів на питання офсайту “Дніпра”.

nwph_ruis_m

– Футбол мені подобається з самого дитинства. Тато, який грав на аматорському рівні, прищепив любов до цього виду спорту, і я був на полі змалечку. Починав займатися в школі найбільшої костариканської команди “Депортіво Сапрісса”. А після юнацького чемпіонату світу в Колумбії на мене вийшов французький клуб “Лілль”, куди я і переїхав. Звідти мене двічі віддавали в оренду в Бельгію, і в тих клубах я регулярно грав.

– Чи тільки молодість стала причиною того, що не вдалося закріпитися в “Ліллі”?

– Звичайно, перша причина – вік. Непросто було в настільки молоді роки виграти конкуренцію у цілого ряду хороших футболістів. Вийшло, що я програв боротьбу за місце в основному складі більш досвідченим гравцям.

– Оренда в бельгійські клуби стала хорошою школою?

– Звісно, це дало мені ігрову практику. Непогано вийшло, я повернувся в “Лілль”, але, can citalopram make you wee more. на жаль, отримав травму. І вийшло, що знову не вдалося мені закріпитися в основному складі. Довелося йти в ще одну оренду.

– Які відмінності європейського футболу від того, до якого ти звик вдома, відразу помітив?

– Відмінних особливостей було багато, але я б відзначив ще й те, що, окрім власне футбольних речей, потрібно адаптуватися до мови (з іспанської довелося перейти на французьку), клімату, нового оточення. На полі ж в Європі набагато більша інтенсивність, швидкість. Потрібно швидше думати, приймати рішення.

– Наскільки несподіваним став для тебе дніпропетровський поворот у кар’єрі?

– Звичайно, це було несподіваним. Я повертався в “Лілль” з оренди, коли надійшла пропозиція.

– Які цілі ставиш перед собою в “Дніпрі”?

– Не хотілося б зараз згадувати, чи буде це етап перед поверненням в Європу чи я проведу тут все життя. Головне зараз – сконцентруватися на сезоні, що почався і докласти всіх зусиль, щоб проявити себе і допомогти команді добитися великих результатів.

– Чого чекати вболівальникам від тебе на полі? Які свої якості можеш назвати сильними, а в чому ще треба додати?

– До плюсів віднесу швидкість і вміння добре поводитися з м’ячем. А ось над чим потрібно попрацювати, так це над грою головою.

– Де краще грати: зліва чи справа?

– Зліва, мабуть, краще виходить.

– Знаєш, хто грав в “Дніпрі”на лівому фланзі півзахисту раніше?

– Чесно кажучи, ні.

– А чи знайоме тобі прізвище Коноплянка?

– Так, звичайно. Це про нього було питання? Тоді мені потрібно буде адаптуватися якнайскоріше, щоб проявити свої найкращі якості і виправдати очікування вболівальників.