Олександр Денисов – про фашистів, турнікети і вогнегасник на НСК «Олімпійський»

24 Кві, 2017|17:05

РАУНД!

Ведучий програми «Великий футбол» propranolol tablets buy online uk. Олександр Денисов розкритикував систему безпеки на НСК «Олімпійський».

«Матч «Динамо» – «Шахтар» відвідав представник УЄФА. Візит був відносно фіналу Ліги Чемпіонів у Києві 2018 року. Я думаю, що представник УЄФА навряд чи залишився задоволений побаченим. Адже ми розуміємо: якщо пронести такий предмет, як вогнегасник, на матч залишається можливим, система безпеки, система контролю на НСК «Олімпійський» як не працювала, так і не працює.

Подібних інцидентів у нас була маса: наприклад, варто згадати матч з «Бешикташем». Вогнегасник ж на стадіон просто так не пронесеш, його нікуди не сховаєш. Спостерігаємо картину: фанати закінчують випускати з нього піну, а потім спокійно, ніби так і було домовлено, віддають вогнегасник стюарду.

Другий момент — безпека. На трибунах під час гри було далеко не спокійно. Вниз з другого ярусу на вболівальників «Шахтаря» летіли фаєри, і все це – при потуранні стюардів. Більше того, вся ця історія закінчилася справжньою бійкою, тому що обурені фанати знизу пішли наверх, так сказати, висловити свою думку і не тільки людям з верхнього сектора.

Читайте також: “Навіть якщо даватимуть гроші і наливатимуть пиво, то все одно ніхто не піде”: Леоненко пройшовся по ДК

Це все перетворилося в бійку, яку рознімали сек’юріті. Ось ще одне підтвердження того, що НСК «Олімпійський» на сьогоднішній день становить небезпеку; додайте сюди ще непрацюючі турнікети і фашистську символіку на деяких представників ультрас. Виходить, у нас нічого не змінюється — значить, це всіх влаштовує», – сказав Денисов.