“Навіть якщо даватимуть гроші і наливатимуть пиво, то все одно ніхто не піде”: Леоненко пройшовся по ДК

24 Кві, 2017|12:55

Розритикував, так розкритикував. 

Колишній футболіст “Динамо” Віктор Лионенко вважає, що вболівальники перестануть ходити tinidazole over the counter. на матчі ДК.

“Як змусити народ прийти на стадіон після такої гри від “Динамо”? “Олімпійський” на поєдинку був майже заповнений, були присутні 52 тисячі глядачів. І Ребров хоче, щоб вболівальники продовжували приходити. Як, якщо кияни навіть і близько не створили жодного моменту за 95 хвилин?

Зараз, навіть якщо будеш гроші давати і наливати пиво — ніхто не піде. Я, крім ганьби від “Динамо”, взагалі нічого не бачу, якщо чесно. Не можна грати вдома і давати “Шахтарю” робити все, що заманеться. Але це все в першому таймі, адже в другому навіть гри не було. Там були поштовхи, лікті, кров і зламані носи.

А “Шахтар” ідеально зіграв проти “Динамо”, я вважаю. Хтось в будь-якому випадку повинен помилятися – в даному випадку, це були Сидорчук та Шепелєв. “Шахтар” давно вже грає в футбол, а “Динамо” — мучиться. Для гостей це краща гра в обороні за весь чемпіонат, і в нападі вони зіграли непогано. У першому таймі “Шахтар” виглядав, як німці: забили гол і, як “Баварія” раніше грала, сіли в оборону.

Читайте також: “Ми будемо підтримувати клуб, навіть попри твоє ниття”: ультрас відповіли Мочанову

Далі, у “Динамо” є дивина — Ребров вже п’яту гру не змінює склад. Він говорив про те, що у нього всі рівні, він любить ротацію. Виявляється, у нього взагалі і вибору немає: я подивився на лавку запасних — там лівий півзахисник Циганков і Яремчук. Всі інші – опорники. Хоча, загалом, це правильно — не міняти основний склад. Це називається “награвати”, так всі роблять”, – сказав Леоненко.