Олександр Денисов заявив, що “Зорі” пообіцяли мільйон доларів за очки з “Шахтарем” та звернувся до КЕЧГ

7 Тра, 2018|11:15

Пішла жара.

Матч 30 туру УПЛ між “Шахтарем” та “Зорею” прийняв вид інформаційної війни ще за тиждень до гри. viagra sales in usa. Спочатку на телеканалах “Футбол” почали розкручувати тему про ніби-то аномальну кількість пенальті, які поставили на користь “Зорі”, за що після поразки 2:1 Юрій Вернидуб порівняв його з Геббельсом:

“Я вже емоційно ні з ким не спілкуюся, особливо з каналами “Футбол 1/2”. Я можу сказати слова, які їх скривдять, але не хочу їх ображати. У минулому столітті під час війни у Адольфа Гітлера рупором виробництва був Йозеф Геббельс. Зараз же канали “Футбол 1/2” -рупори “Шахтаря”.

Нехай працюють … Я буду спілкуватися тільки з тим транслятором, з яким ми працюємо – “2+2” – заявив Вернидуб.

Гендиректор ТК “Футбол” Олександр Денісов в ефірі “Великий футбол” відповів Юрію Миколайовичу.

“Після поразки від “гірників” ситуація з Вернидубом виглядає просто. Очки відібрати у “Шахтаря” не вийшло – як наслідок, чемодан з преміальними повернувся назад до Києва. Обличчя Вернидуба після голу Тайсона бачили всі. За нашою інформацією, втрачена вигода рівнялася мільйону доларів, плюс окремо виділялася сума конкретно тренерському штабу “Зорі”.

Друге – не вийшло особисто насолити Фонсеці. До португальця коуч “Зорі” вже давно відчуває якусь патологічну антипатію. Третє – компліменти Вернидуба на адресу президента “Динамо” не спрацювали: Хацкевич встиг зміцніти на посту “Динамо”. І, врешті-решт, виграш “Зорею” бронзових медалей чемпіонату ще під питанням.

І в цей момент у Вернидуба остаточно здають нерви – він звинувачує в своїх невдачах тільки і тільки канали “Футбол 1/2” і “Шахтар”, опустившись до диких порівнянь з Геббельсом і Гітлером. Звичайно, програвати прикро, а втрачати валізу з преміальними образливо удвічі, але це вже про совість, яку, як сказав Вернидуб, не купиш”, – сказав Денисов в ефірі програми “Великий футбол”.

Читайте також: “Жемчужина” знялася зі змагань у Першій лізі та припинить своє існування

Крім того, Олександр Денісов пообіцяв направити офіційний лист до Комітету етики та чесної гри з проханням проаналізувати висловлювання Вернидуба і його аналогії про нацистських злочинців, давши відповідну оцінку.