Парцванія: “Як Україна і Росія можуть воювати? Це майже однакові народи”

21 Сер, 2015|17:48

Екс-гравець молодіжної збірної України, а нині захисник донецького “Олімпіка”, який народився в Тбілісі, Темур Парцванія прокоментував політичну ситуацію в Україні, повідомляє “Футбол 24“.

“Коли в Грузії була війна, я був в Україні. Дзвонив рідним і кликав до Києва. У Зугдіді якраз стріляли – це недалеко від Абхазії. Грузинів в Абхазію не пускають. Це країна за типом “ДНР”. Але абхаз може заїхати до Грузії.

У нас є український паспорт, тато хотів потрапити до Абхазії. Його туди не пустили, сказали їхати в якийсь штаб. Він не став цим займатися. Грузини виїхали indian viagra tablet. з тієї території. Абхазці, які хотіли залишитися з Росією, там живуть. А що там хорошого в руїнах? Якщо їм добре жити в руїнах, то нехай живуть у руїнах. Подивіться, як Грузія живе.

Коли почалася війна в Україні, все скидалося на події в Грузії. Я дуже переживаю через це. Складно приймати смерті молодих хлопців.

Для мене є незрозумілим, як можуть Україна і Росія воювати. Це майже однакові народи. Просто тому, що одній людині так захотілося?”- зазначив Парцванія.

Нагадаємо, що Темур Парцванія народився в Грузії, однак у 2008-му році прийняв українське громадянство.

Коментар БФ: Він справді вважає, що захотілося одній людині?

В темі:

  • http://vk.com/id9585104 Іван Хевпа

    доволі обмежені в нього погляди на речі…