Перший тренер Шепелєва звинуватив підопічного у брехні

5 Кві, 2017|19:21

І навів досить серйозні доводи.

В недавньому інтерв’ю молодий талант “Динамо” Київ – Володимир Шепелєв – заявив, ніби в дитинстві, через фінансову скруту, не поїхав з “Чорноморцем” на турнір, після чого в нього забрали капітанську пов’язку. Тренер тієї команди – Сергій Гусєв – в інтерв’ю Оdessa-sport.info жорстко відповів на слова колишнього підопічного.

“Вибачте за грубість, але це – “маячня сивої кобили”. Я не знаю, хто все це вигадав. Що стосується його “неучасті в турнірі у Феодосії, і того, що я позбавив його капітанської пов’язки” – однозначно неправда. Взагалі дивне інтерв’ю. Він займався у нас із семи до тринадцяти років, пішов ще в 2010 році. І раптом, через сім років, вирішив наговорити таке … Може після дебюту за основу “Динамо” зловив “зірочку”?

По-перше, хочеться запитати, чому він “забув” сказати про турніри, куди разом з командою літав безкоштовно за рахунок “Чорноморця”? В Казань, Чехію, Німеччину, Польщу. Грав там проти таких іменитих команд, як “Марсель”, “Баварія”, “Глазго”, “Барселона”. Чому він мовчить про це? Чому не згадує про те, що клуб подарував своїм вихованцям дуже хорошу форму?

Я не буду голословним. Як сказано у класика: “У мене всі ходи записані”. Зараз підняв свої турнірні записи, і можу сказати, що він не пропустив жодного змагання, коли я працював тренером з його віком. В тому числі, провів всі матчі на турнірі в Феодосії в 2010 році, де ми взяли перше місце. У мене збереглися записи тих передматчевих установок з написаними складами (ми їздили двома складами) і командне фото, на якому він присутній. Нехай приїжджає, і я йому все покажу, якщо “пам’ять починає підводити”. До речі, на тому змаганні, про який він говорить в інтерв’ю, з нами їздила моя дружина, і я спеціально просив її, щоб вона його якось “відволікала”, тому що, він плакав і хотів додому до мами.

58e524d5ef681

 

І, звичайно ж, ніхто не забирав у нього капітанську пов’язку. Хоча ватажків за характером в тій команді вистачало, я спочатку призначив капітаном його. Не через лідерські якості, а щоб це допомогло йому розкритися в футбольному плані, щоб хлопці не “затюкали”, як це буває в дитячому колективі. Він дійсно був талановитий, але ДУЖЕ проблемний хлопчик. Коли він перейшов в “Динамо”, київські тренери мені потім телефонували і запитували: “Як ти зміг знайти до нього підхід? Що з ним робити?”

Чому він пішов з “Чорноморця”? Можу сказати, що у нього дуже непрості батьки. Особливо тато, який міг запросто вдарити його на людях. Можна тільки уявити, що відбувалося вдома. До слова, тато відвіз його на перегляд, не сказавши ні слова мені або директору нашої школи. Хоча я, зрозуміло, був би проти – капітан команди, дійсно талановитий гравець, якого ти стільки років готуєш, вчиш. Було неприємно. З іншого боку, позбувшись від татової “опіки”, пішовши з-під його гніту, Шепелєв став грати ще краще.

post368421_05193_content

 

Знаєте, зараз показав дружині його інтерв’ю, тому що вона просто не повірила, що він таке сказав. Так, як ми підтримували його в “Чорноморці”, напевно, не підтримував ніхто. Ви в курсі, що в роздягальні тренери можуть лаяти гравців. Так ось, бувало, я стримував себе, щоб потім наодинці вказати Шепелєву на його помилки, розуміючи, що коли я зроблю це при хлопцях, у нього може статися істерика, і на інші матчі турніру я його просто “не зберу”. Бувало й таке. Мої вихованці, які виступають або виступали раніше за наш дубль (Щетинін, Чернишов, Вареник, Захарченко, Габатель, Глущенко та інші), можуть все це photosporn. підтвердити. Просто не хочеться озвучувати всі моменти, пов’язані з цим хлопчиком, які можна згадати.

Розумію, що дебют за “Динамо” в 19 років може “закрутити голову”, але, не встигнувши злетіти, починати говорити таку нісенітницю. Треба ж думати, перш ніж сказати. Не знаю, може, це інтерв’ю – плід багатої уяви журналіста. А, може, Шепєлєв ментально залишається дитиною, і все це – його дитяча вигадка. Я стежу за його кар’єрою, і хочу сказати – пора дорослішати” – заявив колишній тренер Шепелєва.

Читайте також: Президент “Полтави” невгамовний і знову захищає газон

19-річний півзахисник Володимир Шепєлєв дебютував за основу “Динамо” Київ у лютому, в переможному матчі матчі проти луганської “Зорі” (1:2)