Піке: “Все, що гравці збірної Іспанії роблять в чаті, – пишуть один одному лайно про “Реал” і “Барселону”!

22 Бер, 2018|21:05

З них би вийшли прекрасні читачі “БФ”.

Захисник каталонської Барселони в інтерв’ю The Players Tribune поділився особливостями спілкування іспанських футболістів у месенджерах.

“Розповім один невеликий інсайд. Всі знають, що футболісти переписуються в загальних чатах в WhatsApp. У мене є один для друзів, інший – з одноклубниками по “Барселоні”. Але у мене є улюблений чат, яким vermox rezeptfrei deutschland. я вас здивую. Коли відставання “Барселони” від “Реала” було 8-9 очок, я створив чат з деякими гравцями збірної Іспанії, які грають в “Барсі” і Мадриді.

Якщо ви будете читати медіа, ви подумаєте, що ми один одного ненавидимо. Але, насправді, ми досить непогано ладнаємо. Ми листуємося, сперечаємося про тактику, футбольної філософії і книгах, які ми читаємо.

Та ні, киньте, я жартую, звичайно! Все що ми робимо – це пишемо один одному лайно про “Реал” і “Барселону”! Це найкраще, що може бути. Ми як маленькі діти. І зараз для мене це смішніше за все, тому що наш відрив від “Реала” – 15 очок. Я став дуже креативним в своїх відповідях.

У минулому сезоні, коли хлопці з “Реала” всюди перемагали, вони комфортно себе почували. Вони постійно говорили мені всяку хрінь, як тільки мене бачили. Вони посміхалися, грали м’язами як Скала, говорили “Hala Madrid!” І постили емодзі кубків.

У цьому сезоні настрій інший. Вони пишуть у інстаграмі: “3 очка, працюємо далі”. Я пишу їм в WhatsApp: “Хлопці, що такі серйозні?”. Обов’язково додаю емодзі, що сміється до сліз. Я навіть придумав чату особливу назву: “Вітаю!”, -розповів Піке.

Читайте також: Хабі Алонсо можуть засудити до п’яти років в’язниці

Піке відомий своїми прокаталонськими поглядами, що межують із сепаратизмом, та неприязню до Мадриду. Через це іспанські вболівальники постійно травлять Піке та освистують його, коли той виходить у футболці збірної Іспанії.