Почеттіно: “Хаві – мій ворог, він ненавидить мене”

26 Кві, 2017|14:38

Головний тренер “Тоттенгема” підпалює ядерним напалмом.

Муурісіо Почеттіно круто пройшовся по біографії легенди “Барселони” – Хаві Ернандеса, який недавно порекомендував Ґвардіолі придбати одного з лідерів “шпор” – Деле Аллі.

“Хаві любить базікати. Він колишній гравець “Барселони” і мій ворог. Він намагається зруйнувати наш настрій на перемогу, тому що ненавидить мене. Він же з “Барселони” – її гравець, womera. її уболівальник.

Я знаю Хаві дуже добре. Ми часто перетиналися, коли я тренував “Еспаньол”. Вчора я зустрівся з Тьєррі Анрі, і ми згадали матч, в якому Хаві обдурив арбітра.

Ним опікувався Рауль Баена. Хаві впав, закричав, що це пенальті, і суддя вказав на точку. Ніякого пенальті не було, але Ібрагімович тоді забив, і “Барселона” перемогла. При перегляді відеоповтору було дуже смішно: ніхто Хаві не чіпав, але все медіа говорили: “Ні-ні, повір – це пенальті”.

Напевно, зараз Хаві працює на “Сіті”, так? Хоче допомогти Ґвардіолі і Компані. Ми не продамо гравців, яких хочемо зберегти. Наш президент Даніель Леві запевнив, що клубу не потрібні гроші. Ми продамо тільки тих, коли самі захочемо”, – цитує Почеттіно The Telegraph.

Читайте також: Фернандіньо: “Людей, які захопили “Донбас Арену”, ми можемо назвати терористами”

З 2009 по 2013 рік Маурісіо Почеттіно тренував “Еспаньол” – каталонський клуб з проіспанською позицією, котрий являється один із найбільших ворогів “Барселони”.