“Порту” підозрюється в участі у договірному матчі

1 Бер, 2018|12:26

Все дуже серйозно.

Прокуратура міста Ешторіл відкрила справу по матчу 18-го туру чемпіонату Португалії між місцевою однойменною командою та “Порту”, ​​який відбувся 16 січня. Про це повідомляє видання Tribuna Expresso.

Перший тайм господарі виграли з рахунком 1:0, але матч довелося припинити через проблеми з безпекою на стадіоні: на трибуні були знайдені тріщини, і тому вболівальників довелося евакуювати. order promethazine codeine syrup. Другий тайм вирішили дограти наступного дня.

Співробітників прокуратури занепокоїла одна обставина, шо передувала другому тайму.  За кілька годин до його початку на рахунок головного спонсора “Ешторіла” – компанії Traffic – надійшло 730 тисяч євро, після чого “Порту” виграв з рахунком 3:1. У правоохоронних органів Португалії виникла підозра у договірному характері даного матчу, адже перед грою представники клубів зустрічалися в одному з готелів Ліссабону (до якого не мають відношення обидва клуби).

Читайте також: Дублі “Реала” та “Барселони” підозрюються у договірняках

Якщо факт договірного матчу підтвердиться, то “Порту”, крім ганьби на весь світ, ризикує отримати дуже суворі санкції від УЄФА. Зокрема, албанський Скендербеу за подібне отримав бан на участь в єврокубках на 10 років.