Працівник “Вест Гема” п’ять разів підкреслив, що перестав купувати чорношкірих гравців не через расизм, але його все одно відсторонили від роботи

1 Лют, 2018|16:04

За расизм.

Як повідомляє BBC Sport, директор “Вест Гема” з ​​комплектування команди Тоні Генрі був відсторонений від роботи. Причиною такої реакції стало останнє інтерв’ю менеджера щодо того, чому клуб вирішив обмежити число гравців з африканських країн в команді:

“Ми не хотіли підписувати більше африканських гравців. Чому? Причини немає. Тут немає нічого расистського. Просто іноді у них виникають проблеми зі ставленням до справи. У нас були такі негаразди з Діафра Сако. Ми порахували, що, не потрапляючи до складу, вони створюють хаос. Але ми не маємо нічого проти африканської раси.

Подивіться на африканських гравців топ-рівня. Ніяких проблем з ними немає. Але, часом, коли вони не мають можливості грати постійно, вони створюють проблеми, як у нас було kamagra prices. з Діафра. Він пішов, чудово. Нічого особистого.

Чи не вважаю я подібне за дискримінацію? У якому роді? Я не розумію, що ви хочете тут вишукати. У нас є чудовий хлопець Шейху Куяте. Це чудовий, відмінний гравець і класний хлопець. Але такі, як Сако, створюють хаос. Він постійно вимагав новий контракт. Ніяких дискримінацій.

Можу розповісти, що нам, наприклад, пропонували російських футболістів. Я порахував, що вони не освоюються в Англії. Як і італійці. Скільки італійців приїхали та освоїлися в Англії? У нашому клубі немає ніяких дискримінацій”, – сказав Генрі в інтерв’ю виданню Daily Mail.

Не дивлячись на той факт, що Тоні Генрі п’ять разів наголосив на відсутності будь-яких расистських упереджень, функціонер був відсторонений від роботи, а клуб виступив із заявою. У ній було підкреслено, що у “Вест Гемі” не потерплять будь-якого роду дискримінацій, і з цієї причини прийнято оперативне рішення в світлі серйозності подібних висловлювань.

Читайте також: Полювання на “соколів”: що ми знаємо про збірну Саудівської Аравії?

“Вест Гем” оголосив, що по цій ситуації розпочато розслідування всередині клубу.