Працівники заводу FIAT страйкуватимуть через трансфер Роналду в “Ювентус”

11 Лип, 2018|18:47

Пролетарська свідомість у дії.

Трансфер Кріштіану Роналду з “Реалу” в “Ювентус таки відбувся. Перехід обійшовся туринцям у 112 мільйонів євро – не враховуючи зарплати форварда в 31 мільйон євро на рік. Контракт розраховано на чотири роки.

Такі масштабні покупки “Ювентусу”, взагалі-то, не дуже по карману – але керівництво клубу викрутилося, вирішивши погуляти за рахунок грошей заводу FIAT, який входить у холдинг Exor та належить власникам “Старої Синьори”. Частину вартості Роналду оплатять саме за рахунок резервів заводу.

Працівники компанії FIAT, яка є спонсором “Ювентуса”, висловили невдоволення покупкою нападника Реала Кріштіану Роналду, а також оголосили про страйк.

“Це неприпустимо, що компанія витрачає сотні мільйонів євро на покупку гравця, поки співробітники переживають важкі економічні часи. Нам кажуть, що наступили важкі часи, скорочуються соціальні зобов’язання компанії перед співробітниками, в той же час інвестуються величезні гроші в футболіста.

Нам кажуть затягнути паски, але хіба це справедливо? У нас один роботодавець, подібна різниця в зарплатах неприпустима. Співробітники FIAT заробляли компанії її сьогоднішній статок. Нам варто інвестувати в нові моделі автомобілів, що забезпечить майбутнє тисяч людей, а не одного футболіста.

Компанія повинна ставити інтереси працівників на перше місце, це повинно бути метою. Сьогодні це не так, власникам цікавіший світ футболу та розваг. З вищевикладених причин, з 15 по 17 липня працівники компанії оголошують страйк”, – йдеться у заяві працівників FIAT.

Читайте також: Працівники заводу FIAT у Турині протестують проти трансферу Роналду в “Ювентус”

Трансфер Роналду в “Ювентус” став найдорожчим в історії італійської Серії А – як і зарплатня Кріштіану. Крім того, цей перехід став tadalafil 20 mg sublingual. 5-м найдорожчм в історї – після Неймара в ПСЖ, Коутінью в “Ліверпуль”, Мбаппе в ПСЖ та Дембеле в “Барселону”.