Президент “Олімпіка” хоче по-чоловічому “всадити” Циганику

29 Вер, 2015|01:23

Пристрасті навколо ситуації з донецьким “Олімпіком”.

Президент “Олімпіка” Владислав Гельзін відповів на заяву ведучого програми “Профутбол” Ігоря Циганика про те, що донецький клуб грав проти “Шахтаря” (2: 3) в 9-му турі прем’єр-ліги з бажанням програти. Про це він розповів у інтерв’ю Football.ua, повідомляє Брутальний футбол.

Читайте також: Рекорд впав: гравець “Шахтаря” переплюнув Шеву

Мене програма “Профутбол” просто вражає. Циганик поводиться, як істеричка. Видно, що його переповнюють тільки його особисті образи. Він говорить про театр, а сам поводиться як клоун. Я вважаю, йому не місце працювати в “Профутболі”, а тим більше – видавати себе за експерта.

Помітно, що будь-який матч за участю “Олімпіка” – це клубок у горлі у Циганика. І це було видно не тільки у останній передачі. Ми досі не дочекалися вибачень на адресу Ігоря Тищенка, тепер він ще й капітана нашого хоче необгрунтовано образити. І скільки це все триватиме – ми не знаємо.

Зараз ми маємо проблеми з Прем’єр-лігою по спонсорським грошам, а він ніби цього не чує. Що він тоді за журналіст? Весь негатив на адресу нашого клубу походить від нього. Циганик поводиться, як ужалена в одне місце собака. Ось і весь мій коментар.

Це якась особиста неприязнь до нашого клубу, тому що у всіх програмах, які веде Циганик, йде купа негативу на нашу адресу.

Ми вже звернулися в КДК, вони розглядають цей епізод. Повинна надійти відповідь generic periatin. від них. Необхідно, щоб закінчилося це. Що їм загрожує? Ми ще цього не знаємо.

Якщо б зустрівся з Цигаником, мені б хотілося дати йому по-чоловічому. І дати так, пристойно, але я цього робити не можу, тому що це неправильний метод, – сказав Гельзін.