Президентом київського “Арсеналу” став консул України в Хорватії

11 Лют, 2018|21:10

Українські “каноніри” по-своєму виходять на міжнародний рівень.

Почесний консул України в Хорватії, агент ФІФА Івіца Піріч увійшов в число власників київського “Арсеналу”, який виступає в чемпіонаті країни першої ліги і претендує на вихід у Прем’єр-лігу. Піріч став не тільки співвласником столичного клубу на 50 відсотків, але і обійме посаду президента “Арсеналу”.

“Для мене це велика честь і велика відповідальність. Тим більше, що normal cost sex tablet in india. Арсенал для мене не порожній звук. Під час кар’єри футболіста я виступав за “канонірів”, коли команда виступала в Прем’єр-лізі. Приймаючи пропозицію увійти в цей проект, в числі головних своїх ідей і завдань ставлю розвиток молодих українських талантів.

Без сильної академії не може бути сильного клубу. Працюючи агентом ФІФА і з українськими хлопцями, переконався в цьому ще більше, що підтвердив переїзд до Європи гравців “Дніпра” Вакулко, Назарини та Баланюка. Українська молодь талановита. Тепер до їх приголомшливих фізичних кондицій необхідно додати, в тому числі, хорватської майстерності. І тоді гравці “Арсеналу” теж будуть грати в Європі. І певні ідеї в цьому напрямку вже є.

Що стосується команди, вона збережеться. Головний тренер Сергій Литовченко продовжує роботу, готує команду до зборів і сезону, тому що завдання виходу в Прем’єр-лігу ніхто не скасовує” – розповів в коментарі GameBet.news Івіца Піріч.

Читайте також:

Більш докладно про перестановки в “Арсеналі” та новій роботі Піріча в Україні офіційно буде оголошено на спеціальній прес-конференції.