Ребров розповів, яка лінія найсильніша у “Маккабі”

29 Вер, 2015|00:43

Ребров на передматчевій прес-конференції перед грою з “Маккабі”.

Наставник київського “Динамо” Сергій Ребров на прес-конференції перед матчем з “Маккабі” в рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів наголосив на сильній атаці суперника, повідомляє Брутальний футбол з посиланням на Футбол 24.

“Раніше “Маккабі” був командою технічною, яка намагалася грати зближено. Зараз я вважаю, це інша команда. Команда, яка гідно зіграла в кваліфікації Ліги чемпіонів, пройшла гідних суперників. Вважаю, що зараз “Маккабі” грає в динамічний футбол, плюс є дуже хороші індивідуально сильні футболісти.

У “Порту” такі футболісти сидять на заміні, кого не заміниш – нічого не поміняється. Напевно, у “Маккабі” такої лави немає. Є якийсь кістяк команди, кістяк дуже серйозний. Насправді, я не так вже багато бачив в дії гравців, які на заміні. Була ротація, але складно говорити, як “Маккабі” може змінюватися по ходу гри.

У всякому разі, з тих матчів, що я бачив, це організована команда, у якої дуже сильна лінія атаки. Ми це показали cialis 800mg reviews. хлопцям і дуже важливо не давати проводити супернику контратаки.

Було хвилювання проти “Порту”, ​​команди, яка добре контролює м’яч. Думаю, що ми виглядали гідно. Ми цю гру розібрали, готуємося до іншої гри. Сподіваюся, завтра ви побачите, що команда буде більш збалансованою”, – сказав наставник української команди.