Регламент УПЛ може бути змінений в інтересах клубів із зони АТО

13 Сер, 2015|16:07

У Прем’єр-лізі хочуть врахувати особливості життя what do fake viagra pills look like. клубів зі сходу України в умовах війни.

Повідомляється, що в цьому зв’язку сьогодні у Федерації футболу України відбулася нарада, на якій обговорили можливість змін в регламенті Прем’єр-ліги, пише Матчдей.

Мова йде про пункти 1, 2 статті 10 регламенту УПЛ, в яких йдеться про те, що клуби повинні виступати в населених пунктах за місцем державної реєстрації, а також про те, що команди повинні грати тільки на стадіонах, заявлених ними при атестації на даний сезон . У самий найближчий час зміни в регламент планується запропонувати на розгляд Прем’єр-ліги.

На сьогодні в УПЛ виступають три клуби, які змушені грати за межами рідних міст, що знаходяться в зоні АТО. Це “Шахтар” і “Олімпік” з Донецька, а також луганська “Зоря”.

Не виключено, що нарада у ФФУ було проведено завдяки підвищеній увазі до матчу 5-го туру чемпіонату України “Шахтар” – “Дніпро”, який відбудеться завтра в Одесі. Стадіон “Чорноморець” відсутній в списку заявлених “Шахтарем” на сезон. У представлених «гірниками» документах значаться “Арена Львів” у Львові та НТК імені Баннікова в Києві.

“Коментар БФ”: З одного боку – правильно. З іншого боку – щось тут не так. Ви як гадаєте?

В темі: