Саша Лобода допомогла хворому на рак хлопчикові зустрітися із Роналду і Модрічем

18 Лис, 2016|09:51

Всі молодці!

Ведуча “Профутболу” Олександра Лобода допомогла організувати зустріч хворого раком 12-річного українського хлопчика Юрія із Кріштіану Роналду і Лукою Модрічем, пише Трибуна.

“Три місяці збору коштів на благодійному аукціоні за нашої ініціативи #здійснимрію, два тижні переговорів, листування, нервів і переживань.

У нас вийшло здійснити мрію 12-річного Юрія, хворого на рак крові. Він полетів у Мадрид, його гостинно прийняли на базі “Реала”, і там перед тренуванням футболістів він зустрівся і з Кріштіану Роналду, і з Лукою Модрічем.

Саме в цей час наш Юрій із мамою знаходиться на екскурсії на стадіоні “Вісенте Кальдерон”, де завтра відбудеться матч “Атлетико” – “Реал”, який відвідає наш підопічний.

Я висловлюю неймовірну вдячність всім, хто допомагав в організації. Особливо, Даріо Срні, чиї особисті контакти допомогли зустрічі із зірками “Реала”, canadian superstore pharmacy reviews. – написала Лобода.


 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/229013730781050/ Данислав Донец

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!