“Шахтар” тролить “Динамо”

7 Тра, 2015|18:16

“Шахтар” тонко затролив київське “Динамо”.

У матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги “Говерла” – “Шахтар”, який відбудеться у суботу, 9 травня, зможуть взяти участь футболісти, яких ужгородський клуб орендував у донеччан.

Мова йде про Іллю Глушицького, Валерія Грішина, Тараса Качарабу, Михайла Писка і Олексія Полянського. Хоча раніше між двома клубами була досягнута домовленість, що орендовані футболісти не зможуть зіграти, повідомляє MatchDay. Головний тренер ужгородців В’ячеслав Грозний попередньо так прокоментував це:

«У мене при договорі оренди футболістів у “Динамо” і “Шахтаря” була джентельменська угода, що ці футболісти проти своїх команд грати не будуть. Я не можу порушити слово чоловіка, інакше мені буде соромно перед Ігорем Суркісом і Рінатом Ахметовим. А для мене договір, нехай навіть на словах, найдорожчий. Тому орендовані футболісти не грали проти “Динамо”, не зіграють і проти “Шахтаря”.

“Хоча на майбутнє, звичайно, напевно, треба передбачити пункт у Регламенті pozitivpszichologia. згідно якого футболісти, які є в заявці, автоматично мають право грати в будь-якому матчі».

Нагадаємо, в матчі 22-го туру УПЛ проти “Динамо” “Говерла” була змушена обходитися без орендованих у київського клубу футболістів і поступилася 0:6.