Шевченко відповів на запитання щодо кумівства із Павелком

13 Сер, 2016|07:38

На зустрічі із журналістами Андріяю Шевченку та Андрію Павелку довелося знову відповісти на запитання, чи не вплинув їх статус родичів на вибір головного тренера збірної України.

Першим слово взяв Андрій Шевченко.

“Якщо виходить, що він мій кум, то він, напевно, за мене грав і у футбол? Коли чотири роки тому мене запрошували очолити збірну України, а я відмовився, бо вважав, що не був готовий. Це також Павелко домовлявся? Його тоді ще не було на посаді керівника ФФУ. Ми дружимо вже давно і я не бачу тут ніякого зв`язку”, – цитує Шевченка Footboom.

Читайте також: Павелко пояснив, яким чином Шевченко потрапив у збірну

Далі zithromax 1000mg. віддуватися довелося вже Павелку.

“Наскільки я пам`ятаю, перші чутки, що Андрій Шевченко може очолити збірну України були ще за часів, коли ФФУ очолював ще Анатолій Коньков. Це був 2012. Тоді розглядалися кандидатури Фоменка, Шевченка та Ерікксона.

Були різні позиції по вибору тренера. Семену Альтману я доручив сформувати усі кандидатури серед українських та закордонних фахівців. Шевченко там був серед фаворитів.

Для мене особисто, це і гірший варіант, бо я несу ще більшу відповідальність. Ми з Андрієм живемо кожен своїм життям“, – підсумував Павелко.

В темі:
·