“Тоттенгем”: Ми про*рали 100 мільйонів

2 Кві, 2015|17:54

Гендиректор “Шпор” Даніель Леві звинуватив Віллаша-Боаша, який пішов з клубу в кінці 2013 року , а також технічного директора Франко Бальдіні в безглуздій траті ста мільйонів фунтів.

Валлійськйи хавбек Ґарет Бейл був проданий в «Реал» у вересні 2013 року. За повідомленнями англійських ЗМІ, лондонці отримали за трансфер 86 ​​мільйонів фунтів, після чого придбали сім футболістів на загальну суму близько 100 мільйонів фунтів.

На зустрічі з фанатами «шпор» президент клубу Леві визнав помилку в тому, що довірився бажанням Віллаш-Боаша і Бальдіні. За словами Леві, з усіх придбань вдалими виявилися тільки покупки Крістіана Еріксена і Насера ​​Шадлі. Віллаш-Боаш раніше заявив, що recettear. придбаних футболістів вибирав не він, а керівництво «Тоттенгема».

«Гроші були витрачені даремно. Зараз я маю намір підтримувати Маурісіо Почеттіно в прагненні ставити в склад гравців з академії «Тоттенхема». За його словами, клуб повернеться до принципу, згідно з яким не буде витрачати на одного футболіста більше 10-15 мільйонів фунтів.