Тренер збірної Південної Кореї: “У гравців по чотири номери на футболці – це щоб заплутати шведів. Європейцям важко розрізняти наші особи”

17 Чер, 2018|16:09

Хитрий корейський план завоювання світу.

Збірну Південної Кореї чекає перший матч на ЧС-2018, який вона проведе проти Швеції. Асистент тренера “вікінгів” побував на закритому тренуванні корейців, однак наставник азійців Сін Тхе Йон не переймається з цього приводу – в нього є своя контрзброя для гайдзінів.

“Наша команда спокійна, якщо ми зуміємо реалізувати те, що задумали, то отримаємо результат! Всі тренери, напевно, відчувають, що команда супротивника за ними пильно стежить. Але це природно: намагатися зрозуміти іншу команду.

У багатьох гравців команди Південної Кореї по чотири різних номера на футболці. Це для того, щоб заплутати шведів. Ми спеціально змінили номери на майках – європейцям важко розрізняти обличчя корейських гравців. Ми цим скористалися, змінивши звичну нумерацію.

Ми знаємо, хто буде грати завтра за Швецію, це не приховується. А ось Швеція не знає, хто буде завтра грати за Корею, і я зараз не буду цього розкривати” – заявив тренер Південної Кореї в інтерв’ю держтелерадіокомпанії “Нижній Новгород”.

Читайте також: Голкіпер збірної Ісландії: “Намагався уявити, що буде думати Мессі, виконуючи пенальті”

Збірна Південної Кореї зіграє проти Швеції 18 червня на стадіоні у Нижньому Новгороді. Останній buy no prescription dyazide. відомий тим, що під час будівництва він двічі загорався.