Турецькі фанати побили у Львові продавця сувенірів

5 Сер, 2015|18:41

Під час сутички на вулиці Галицькій у Львові турецькі вболівальники побили чоловіка, який продавав сувенірну продукцію. Про це повідомляє кореспондент ZAXID.NET.

Гості із Туреччини сиділи на літньому майданчику однієї із львіських кав’ярень на вулиці Галицькій, вживали алкоголь, смітили і галасували. Чоловік, який стояв поруч та продавав власноруч вирізьблені сувеніри, зробив їм зауваження. Після чого зчинилася бійка.

Один із турецьких вболівальників пляшкою розбив чоловіку голову. Турецькі вболівальники гуртом накинулись на чоловіка. suhagraat ka tarika complete in video. Сутичку вдалося зупинити тільки після втручання перехожих. Після цього, як стверджують очевидці, турецькі фани спокійно покинули місце інциденту.

Очевидці події припускають, що турецькі вболівальники могли не зрозуміти, що говорив їм українець, та, побачивши ніж, яким чоловік вирізьблює сувеніри, сприйняли його слова як загрозу.

“Я вже бачила, як майже 20 турків побігли за продавцем сувенірів. Десь метрів за 10-15 вони його наздогнали та почали бити ногами. Жінки, що проходили повз, почали заступатись за чоловіка. В той час турки просто втекли. Ніхто із правоохоронців їх не затримав”, – розповіла ZAXID.NET очевидиця події Галина.

За словами працівників кав’ярні, турки сиділи у закладі майже з полудня та розпивали спиртні напої. Деякі з них побігли на бійку з продавцем сувенірів, не розрахувавшись за замовлення.

“Самого інциденту ми не бачили, бо всі працювали. Люди кажуть, що на чоловіка напало близько 20 іноземців. Це цілком може бути. У кафе їх сиділо близько ста”, – сказала офіціантка Ірина Яхнів.

На допомогу пораненому чоловіку приїхала карета швидкої, а також патруль міліції. Чоловік отримав черепно-мозкову травму. Наразі йому надали медичну допомогу та за його власним бажанням відпустили додому.

Як розповів ZAXID.NET очевидець події Костянтин Беглов, одна з перехожих показала міліціонерам турецьких нападників. Правоохоронці підійшли до них та почали з ними розмовляти. Однак через пару хвилин відволіклись на інших фанатів і нападники втекли з місця події.

Коментар БФ: Скоти!