Українські та іспанські ЗМІ: Андрій Лунін перейшов у “Реал” Мадрид

20 Чер, 2018|07:45

А от і топ-трансфери під’їхали.

Андрій Лунін давно вже купається у viagra replacement over the counter. промінях трансферної саги. За чутками та повідомленнями європейських та українських спортивних ресурсів, голкіпер “Зорі” є головною трансферною ціллю міланського “Інтера” та “Наполі”, а також має предметний інтерес з боку ряду англійських клубів – зокрема “Лестера” та “Ліверпуля”. Існувала інформація і про мадридський “Реал” – але їй вірили найменше.

А даремно. Кілька днів тому генеральний директор “Зорі” Сергій Рафаїлов розповів, що майбутнє голкіпера може вирішитися протягом найближчих днів. Потім FootballHub заявив, що мадридський “Реал” є головним претендентом на Луніна. Вчора ж з мінімальною різницею у часі два українських видання повідомили, що Андрій 21 червня стане гравцем мадридського “Реала”.

Портал Xsport заявляє, що сума трансферу складатиме 9 мільйонів євро. SportArena додає, що “Зоря” може отримати додаткові 4,4 мільйона євро бонусами. Відразу після трансферу в “Реал” Луніна планують відправити до оренди.

Звечора зушуміли в Іспанії. Elbernabeu повідомив, що угода між “Реалом”, Луніним та Зорею вже завершена – українець перейшов у Мадрид. Умови такі ж, які називаються у SportAreni: 9+4,4 мільйона євро. Пізніше дану інформацію підтвердила Marca, назвавши суму близько 14 мільйонів. Видання не уточнює – це разом з бонусами чи ні.

У коментарі Tribuna.com гендиректор “Зорі” Сергій Рафаїлов не підтвердив, але і не спростував майбутній трансфер голкіпера “Зорі”, обмежившись розмитими формулюваннями. На питання “Чи правда, що Лунін стане гравцем “Реала”?” він відповів: “Вся інформація в першу чергу з’явиться на нашому офіційному сайті, а потім вже в інших місцях”.

Читайте також: “Зоря” відмовила “Інтеру” у трансфері Луніна, який повідомив про своє бажання піти

Якщо трансфер відбудеться і якщо суми, названі у виданнях, вірні, то  перехід Луніна займе 10-е місце в списку найдорожчих українських гравців в історії (без урахування бонусів).