В ЛНР затримали двох фанатів “Зорі”

5 Лис, 2016|12:29

А все проплатив “госдєп”.

Співробітники так званого міністерства держбезпеки самопроголошеної “Луганської народної республіки” затримали в Луганську футбольних фанатів “Зорі”, назвавши їх лідерами fucidin cream boots. “підпільного угруповання” полку спеціального призначення “Азов”. Про це повідомляє сайт “МДБ ЛНР”.

“Міністерством держбезпеки ЛНР протягом цілеспрямованої роботи з протидії діяльності іноземних радикальних угруповань, які під контролем спецслужб займаються пропагандою ідеології крайнього націоналізму, розпалюють міжнаціональну ворожнечу і здійснюють розвідувальні операції на території республіки, виявлено групу фанатів футбольного клубу “Зоря” “Ультрас Чорно-Білі”, — заявили сепаратисти.

Бойовики повідомили про затримання 20-річного Владислава Овчаренко і 19-річного Артема Ахмерова нібито за шпигунство.

Читайте також: Догрався: захиснику “Монпельє” вибили зуба під час гри

Сепаратисти стверджують, що затриманих завербував співробітник Головного управління розвідки міністерства оборони України з позивним “Великий і Злий”.

Також повідомляється, що у затриманих знайшли символіку батальйону “Азов”, “Правого сектора”, ФК “Зоря”, листівок із закликом до боротьби з сепаратистами.

В “республіці” стверджують, що Ахмерова та Овчаренко фінансували українські спецслужби й праворадикальні організації.

 


  • http://vk.com/id239746812 Олег Вербицький

    “ЛНР” у заголовку треба взяти в лапки. І не “сепаратисти”, а “терористи” або “колабораціоністи”. Вживайте правильну термінологію, будь ласка.