Венґер: “Дати пораду Ґатуззо? У мене справи кепські, це він має давати мені поради”

8 Бер, 2018|14:39

В самоіронії Арсену не відмовиш.

Перед матчем проти “Мілану” в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи головного тренера лондонського “Арсенала” Арсена Венґера запитали, які поради він може дати Дженнаро Ґаттузо. Француз благородно bactroban no prescription needed. й самоіронічно відвісив реферанс своєму молодому візаві:

“Я не стану давати Ґаттузо багато порад. Він хлопець з багатим досвідом. У мене справи кепські, так що це мені слід просити у нього порад” – передає слова Венґера кореспондент видання Goal Кріс Уітлі.

Згідно чуток в англійських ЗМІ, Арсен Венґер може залишити крісло головного тренера “Арсенала” лише у тому випадку, якщо виграє Лігу Європи. Наставник “канонірів” натякнув, що в курсі, адже далі повів розмову про перемогу у турнірі:

Сподіваюся, Мхітарян допоможе нам досягти успіху. Але перед тим, як думати про перемогу в Лізі Європи, ми повинні зіграти з “Міланом” і віддати всі сили, щоб пройти далі” – заявив Арсен Венґер.

Читайте також:

“Арсенал” програв 4 останні зустрічі. “Мілан” не програє 13 матчів поспіль, з яких 9 ігор були переможними для “россонері”.