Відверті коментарі Мар’яна Шведа про свій трансфер до “Севільї”

6 Сер, 2015|17:40

Мар’ян Швед, котрий напередодні підписав контракт із “Севільєю”, дав ексклюзивне інтерв’ю Football.ua, в якому розповів багато цікавого та нового про цей неочікуваний трансфер.

Про те, коли вперше дізнався про трансфер.

 

Півтора тижні тому – про це мені сказав батько. До того знав про інтерес інших клубів, зокрема, “Валенсії”, більше відомо не було нічого. Від “Валенсії” була конкретна пропозиція. Але мій агент порадив мені почекати, після чого знову ж таки порадив “Севілью”, коли з’явився цей варіант. Тим більше, там грає Коноплянка. Тому я погодився і вибрав саме цей клуб.

Про головну команду і її дублюючий склад.

Мені сказали, що tadacip 40 mg. тренуватимусь із першою командою, а гратиму спочатку за дубль. Перед тим, як летіти до Іспанії, все вже було узгоджено. Залишалося пройти медогляд та поставити свій підпис. Контракт підписаний на 5 років.

Про тривогу з переїздом до незнайомої країни.

Так, певні тривоги були, але загалом я не вагався і відразу сказав, що хочу грати за “Севілью”, тому що це топ-клуб. Занепокоєння ж викликав сам факт переїзду зі Львова. Мені дуже важко це буде робити – все-таки, їду до іншої країни. Але при цьому зі мною їде вся сім’я, будемо жити всі разом, тому сподіваюся, що швидко звикну до життя в Іспанії. Нам орендуватимуть будинок. По приїзду ми самі виберемо, який із варіантів нам підходить більше.

Про те, де його вперше побачили іспанські скаути.

Мій агент сказав, що це було на відбірковому етапі до чемпіонату Європи за збірну України.

“Коментар БФ”: Швед, не розчаруй нас. Ти і Конопа маєте рвати у майбутньому “Барсу” та “Реал”. Тут без варіантів.