Хавбек “Зеніта” Роберт Мак: “Резван Луческу мені подобається більше, ніж його батько”

7 Сер, 2018|11:37

Пітерці досі відходять від періоду Луческу.

Мірча Луческу після завершення робити з донецьким “Шахтарем” провів епічний рік у “Зеніті”, шокувавши російську публіку своїм вмінням знайти крайнього та відправивши пітерську гордість у круте піке, результатом якого стало непотрапляння у зону ЛЧ. Мірчу звільнили вже через рік – а його згадують levitra vs viagra comparison. і досі.

Хавбек “Зеніта” Роберт Мак, наприклад, порівняв Мірчу Луческу з сином Резваном, під керівництвом якого грав за грецький ПАОК. Вибір словака впав на Луческу-джуніора.

“Вони абсолютно різні! Мірча – дуже досвідчений тренер. У нього є свій стиль. І ніхто не може сказати йому слово поперек. Він ставив команді свій футбол. І все повинні були поважати його вибір, без варіантів. А Резван схиблений на тактиці. Він постійно вчиться, не боїться експериментувати. Він мені дуже імпонує. У нього дуже цікаві тактичні заняття перед матчами. Він все пояснює футболістам.

Як я вже сказав, вони зовсім різні. Але мені вони подобаються обидва. Хоча, якщо чесно, Резван мені подобається більше, ніж його батько” – заявив Мак в інтерв’ю журналістам Sport24.

Читайте також:

Мырча Луческу наразі займає пост головного тренера збірної Туреччини. У жовтні минулого року його команда поступилася збірній України в рамках відбору до ЧС-2018, втративши шанси на Мундіаль.