Марафон ставок до Євро-2016. День 20

3 Лип, 2016| автор:

Останній чвертьфінал.

Результати матчів

Німеччина 1:1 (пен.6:5) Італія —

Вже не вперше нас підвела контора «вільямхіл», бо ставка яку я планував дати (3 ЖК Італії) зайшла, а четвертої не було. Та все-таки ми не ризикували великою сумою, тому переживемо.

Євро 2016. День 20.

Франція – Ісландія. Чесно кажучи, важко розраховувати на сенсацію в цьому матчі, адже у господарів турніру все в порядку і з підбором виконавців і з тренером. Окрім матчу з Швейцарією не було зустрічей, де б у Франції все йшло гаразд зі стартових хвилин, та завдяки правильним замінам та перестановкам Дешама, французи завжди добивались необхідного результату. Отже я собі не можу уявити, що сьогодні Франція вилетить з турніру. Але в господарів є очевидны проблеми в обороні, оскільки Канте та Рамі пропускають гру через перебір карток, а Мангала та Сіссоко, які їх замінять, класом значно нижчі.

Та на один гол Ісландія повинна награти. В кожному матчі вікінгів на цьому Євро проходила ставка «обидві заб’ють». Також Франція пропускає лише зі стандартів, а аути команди Ларса Лаґербека можна віднести до стандартів. Тому і зроблю таку ставку.

Ісландія – Франція. Обидві заб’ють. Коефіцієнт 2.25.

Євромарафондень20ставка1

Банк

where to buy viagra in san antonio.

В нашому банку залишилось 124 долари.