Марафон ставок до Євро-2016. День 21

5 Лип, 2016| автор:

Перший п buy antabuse online uk. івфінал.

Результати матчів

Франція 5:2 Ісландія +++

Додаємо до нашого банку виграні гроші і отримуємо 146.50 доларів.

         Якщо проаналізувати чвертьфінали, то мене підвела симпатія до Бельгії, хоча я все одно вважаю, що якби не травма Вертонгена, то Джо Ледлі в суботу би одружився. Та одного гола Бельгії не вистачило, щоб наш суперризикований експреси зайшов.

Та один з читачів нашої рубрики довів, що я не марно її веду, і маючи голову на плечах можна трішки скорегувати мою ставку та спіймати прекрасний коефіцієнт.

Євро 2016. День 21.

Португалія – Уельс. Я думаю, що майже вся Європа, окрім португальців та аналдодрочерів будуть сьогодні підтримувати британців. А, хоча ні, інші британські країни теж будуть за Португалію.

         В Португалії є проблеми в обороні – Вільям Карвальо пропустить матч через перебір карточок, а також Пепе займається по індивідуальній програмі і питання з виходом його на поле буде вирішене прямо перед матчем.

         В атаці у Португалії все в порядку (по іменах), та не по грі. Команда Роналду грає в дуже нудний футбол, і те що вона добралась такої стадії чисте везіння, та «сикунство» команд суперників. Що Хорватія, що Польща відмовилась від свого футболу, за що і поплатились. Єдиний хороший матч, в атакуючому плані, Португалія показала в зустрічі з Угорщиною. Та не варто забувати, що «мадяри» вже вирішили тоді питання виходу з групи і грали в своє задоволення.

         У валійців також є проблеми зі складом. Девіс та Ремзі отримали лишні карточки в матчі з Бельгією і не зіграють сьогодні. Якщо Девіса ще можна замінити, то замість Ремзі думаю вийде чемпіон Англії Енді Кінг. Енді рідко на поле виходив в Лестері, та коли появлявся в стартовому складі(матч з Евертоном) був одним з найкращих на полі. Можливо сьогодні він знову спіймає кураж і відсутність Аарона не буде дуже помітною.

         Уельс у всіх матчах грає в один і той самий футбол, окрім матча з Північною Ірландією. Відмінною рисою комани Кріса Коулмена є прекрасна реалізація моментів. З Бельгією лише 1 загублений момент, з Північною Ірландією зовсім моментів не було, як і з Англією. Два моменти зі словаками – два голи. Марнотратство було лише в матчі з Росією.

         В цьому матчі зустрінуться напевно дві найфартовіші команди Євро. Одна з них буде в фіналі. Якби не везіння з сіткою турніру, думаю і Роналду і Бейл вже би відпочивали на пляжі.

         Якщо глянути статистику, то Уельс забиває в кожному матчі цього Євро. А Португалія провела два матчі під ряд по 120 хв, що віддає перевагу валійцям в фізичній формі.

Ще можна відмітити факт, що дуже давно не було турніра, на якому б одна збірна двічі під ряд вигравали матчі по пенальті, отже якщо дойде до одинадцятиметрових Уельс повинен перемогти. Все таки думаю, що багато голів в матчі не буде, і можливий рахунок 0:0, та невелику перевагу віддам валійцям, тому і поставлю на їх вихід в фінал.

Євромарафондень21ставка1

Банк

В нашому банку залишилось 136 доларів.

  • http://vk.com/id134297168 Тарас Дидюк

    губняк лаханувся, ну як завжди