Результати марафону ЛЧ 2016

23 Гру, 2016| автор:

Результати марафону ЛЧ 2016

Поки в нас є декілька днів без європейського футболу, то можна підбити підсумки нашого марафону.

Отже, за результатами групового турніру в нас сформувався відповідний банк:

QIP Shot - Screen 1179

Нагадую, що стартовий банк був 200 євро і вибрана стратегія із мінімальним ризиком,флет, по 5% від банку.

Чистий прибуток склав майже 160 євро, тобто банк ми збільшили на 80%. Звичайно, що я хотів кращого результату, та приріст у 80% –  теж непогано. На тиждень в Єгипті вистачить)

Нагадаю, що я робив прев’ю до груп ліги чемпіонів і саме час переглянути наші результати. В вигляді таблички це буде зручніше.

1

2

Як видно з табличок, я повністю спрогнозував розподіл у чотирьох групах і прогадав лише з Тотенхемом, який програв боротьбу Баєру. А от інші 15 клубів, які вийдуть в 1/8 фіналу я правильно навангував.

Ну і те, що Динамо осоромиться, я теж сказав, ще у вересні.

Тепер на рахунок продовження. Після другого марафону я вирішив, що цей формат пора закривати. Буває так, що ставка мені перестає подобатися і я б взяв кеш аут, але є відповідальність за тих людей, які повторюють мої ставки і мій банк, тому доводиться грати до кінця. Я на цьому втрачаю власні кошти, що мені не вигідно.

Прогнози на ЛЧ будуть в рубриці “Ставка дня” у вигляді однієї ставки в ігровий день.

Та зроблю, все таки, ще одну ставку на переможця ЛЧ. На мою думку, зараз найкращу гру показує ПСЖ. Букмекери їх явно недооцінюють, та їхні невдалі результати пов’язані лише з тотальним нефартом. Французи переграли Арсенал в обох матчах і лише марнотратство не дало їм забити більше. Те саме в чемпіонаті – команда створює дуже багато моментів, estrace without prescription. не забиває їх, а потім пропускає з будь-якого напівмоменту суперника. Коефіцієнт на перемогу ПСЖ повинен бути в районі 8-9, але точно не 34.

QIP Shot - Screen 1185

Більше ставок ви можете побачити в мому пабліку – https://vk.com/qbet92.