Ставка дня. 15.09.2016.

15 Вер, 2016| автор:

Від сьогодні на БФ ми продовжимо нашу ще одну рубрику, зв’язану зі ставками. Рубрика називається «Ставка дня». В рамках цієї рубрики наш штатний восьминіг Ваня Грубяк буде давати по одній ставці в день, яка на його думку є найбільш ймовірною для заходу.

Коефіцієнт я буду старатись в старатись давати не менше 1.7. Ніяких експресів я не даю, тому не просіть і не нийте.

І ще. Не треба мені повсюди писати в коментарях на БФ і в приватні повідомлення з прохання дати ставки. Всі мої ставки ви можете побачити в моїй групі Qbet dhasolone. . Тих, хто буде продовжувати просити ігноритиму, а дуже наполегливих – заноситиму в ЧС.

Ставка дня. 15.09.2016.

Для сьогоднішньої ставки я вибрав матч Коньяспор – Шахтар.

Шахтарю попалась досить посередня група, в якій він є явний фаворит і повинен вигравати всі 6 матчів. Забивши мінімум 15 голів.

Коньяспор завершив чемпіонат на третьому місці, що є дуже хорошим результатом. Та в новому сезоні результати команді не такі хороші. Особливо слабко виглядає гра в обороні – 4 пропущені м’ячі в трьох іграх і жодного сухаря. Також варто взяти до уваги той факт, що Шахтар провів вже 12 офіційних матчів, а турки лише 3. Значить український клуб в набагато кращих фізичних та ігрових кондиціях і сьогодні проблем в них не повинно бути. Хоча в Шахтаря не буде Срни і на його опозиції зіграє Бутко. Також скоріш за все в центрі захисту буде Кучер і це вже шанс для турків на один гол. Отже. Я не виключаю можливості, що Шахтар пропустить, тому їм варто забити двічі, щоб бути більш впевненим в кінцевому успіху. На що і зроблю ставку. Коефіцієнт майже 2, що виглядає досить привабливо.

2


  • http://vk.com/id262142389 Франклин Рузвельт

    Ставщики бля)))