Ставка дня. 16.09.2016

16 Вер, 2016| автор:

Вчорашня ставка, на жаль, не зайшла – скажемо “дякую” Факундо Феррейрі який просто феєрично “поров” моменти і жодного разу в першому таймі навіть не постарався зіграти на добиванні. Чесно кажучи, я здивований, що турки в домашньому матчі поставили “автобу”с і навіть не пробували йти в атаку. Так, не передбачив такий розвиток подій, тому і думав що один гол “Коньяспор” таки заб’є.

Проте ставка не зайшла, значить, вина саме моя.

Ставка дня. 16.09.2016

Для сьогоднішньої ставки я вибрав матч “Челсі” – “Ліверпуль”.

Скажу одразу, що вибір матчів на сьогодні є, та хороших коефіцієнтів я не так і не побачив,  тому і взяв центральний матч дня. Переконаний, що в цьому матчі точно будуть голи. Я візьму ставку 2 гола “Ліверпуля” за 2.45. Хто не хоче ризикувати можете взяти ставку Обидві заб`ють за 1.58 або Обидві заб`ють та тотал більше 2.5 за 1.8.

Останні 4 матчі в АПЛ закінчувались голами з обох сторін. В цьому сезоні в чемпіонаті “Ліверпуль” пропустив у всіх поєдинках, а “Челсі” не пропустив лише в одному. Випливаючи з цього, можна зробити висновок, що оборона обох команд далека від ідеалу.

how to buy viagra usa.

 Та глянемо, як грають гості із сильними суперниками. Хлопці Юрґена Клоппа “відвантажили” чотири голи “Арсеналу”, чотири – “Лестеру” і повинні були ті ж чотири забивати “Тоттенхему”, але тоді Коутіньо “поров” момент за моментом. Також не варто забувати, що в серпні ці клуби зіграли товариський матч, де “Челсі” стояв вищезгаданим “автобусом” і “Ліверпуль”, маючи більше місяця, думаю, навчився відкривати двері “пенсіонерів”

Сьогодні, скоріш за все, не зіграє Террі, а замість нього вийде Тарзан. Давід любить і вміє “привозити” голи. Ну і захист в “Челсі” є дуже повільним, що на руку швидкісним гравцям атаки Ліверпуля, які запутають голову оборонцям і, можливо, зароблять пенальті.

2