Ставка дня. 17.09.2016

16 Вер, 2016| автор:

synthroid canada no prescription.

Вчорашня ставка зайшла на “ізі”. Думаю, що виправився за помилку, пов’язану із “Шахтарем”, давши вам шикарний коеф на “Ліверпуль”. Тепер я дам можливість повангувати підписникам БФ – я вже вибрав ставку дня на неділю. Хто вгадає яку – отримає 20 грн на рахунок в БК. Щоб вгадати, вам потрібно залишити свій комент під постом в моїй групі. Якщо вгадають декілька – визначу переможця за допомогою генератора випадкових чисел.

Ставка дня. 17.09.2016.

Для сьогоднішньої ставки я вибрав матч “Манчестер Сіті” – “Борнмут”.

Обирав між ставками МС -1.5 та 3 гола МС. Ситуація дещо схожа із ситуацією на матч “Шахтаря”. Там теж я повівся на більший коефіцієнт, та рахунок 2:0 ймовірніший, ніж рахунок 3:2, тому візьму фору -1.5.

“Борнмут” дуже зручний суперник для манчестерців. Вони не ламають футболістів та не йдуть в жорсткий пресинг. По стилю гри ідеальна команда для тих команд, які люблять тримати м’яч. В минулому сезоні “містяни” двічі розгромили “вишеньок” із рахунком 5:0 та 4:1. Чогось подібного я очікую і сьогодні. Правда. без Агуеро можна зробити похибку на один гол, та рахунок 3:0 є дуже ймовірним.

 2