Ставка дня. 22.09.2016

21 Вер, 2016| автор:

Не щастить нам останнім часом зі ставками. Вчора вже, здавалось, все буде, як треба – але тут зламався Мессі. І, до речі, Барса показала, що без аргентинця вона дуже слабка. Хоча, можливо, це я вибираю складні матчі, щоб вам було цікавіше. Буду вибирати легші.

В нашу підрубрику “горіла сосна” потрапив один унікум – чувак хотів показати, що може вести рубрику замість мене і дав спочатку один прогноз, а потім і другий, на який поставив гроші. Коли ставка не зайшла, то коментар із прогнозом він видалив. Ну просто браво – зразу видно, що хлопець давно в сфері капперства, і знає як діяти, коли ставка не зайшла.

“Горіла” сосна Барселона – Атлетико

Нагадую – будь-хто може показати, що він кращий капер за мене і може вести цю рубрику. Просто пишіть в комментах обґрунтування ставки і прикріпляйте скріншоти до неї.

QIP Shot - Screen 791

QIP Shot - Screen 792

Ставка дня. 20.09.2016

         Сьогодні вибір матчів не великий, тому я зупинився на матчі Лонгбю – Брондбю. Гості – мій фаворит в чемпіонаті Данії. Зауважу, що проти господарів я вже робив ставку у понеділок. В тому матчі я помітив, що, коли Ольборг починав пресингувати, то Лонгбю метушився і втрачав м’яч. Гра Брондбю якраз побудована на високому пресингу, а значить, це  буде максимально незручним для господарів, які будуть обрізатись і “привозити” собі моменти. Тому візьму перемогу гостей.

buy cephalosporins.

99