Ставка дня 23.04.2017

23 Кві, 2017| автор:

Ставка дня 23.04.2017

Весь світ сьогодні буде дивитись “ель-пітушатніко”, та ставку я дам не на нього. Все таки, Барса завжди провалює квітень, а Реалу нічия за щастя, тому не очікую там цікавого футболу.

Рекомендую кинути кілька монет на два голи Монако – Ліон в чемпіонаті більше не має турнірного  завдання, так як в Лігу Чемпіонів він не попаде, і залишається лише надіятись на перемогу в Лізі Європи. Плюс, команда відіграла 120 хвилин в четвер і потратила набагато більше сил, ніж “монегаски”.

Монако ж має реальний шанс стати чемпіоном, і Жардін розуміє, що влітку 90% команди розкуплять, тому такий шанс випаде ще не скоро. Плюс, масла в вогонь підливає той факт, що Ліон обіграв Монако на їх полі.

Отже, маємо турнірну  мотивацію, бажання реваншу, кращі фізичні кондиції – все каже на користь Монако. Ліон може таки 1-2 голи забити, бо на 1 тайм їх вистачить, але якщо треба то, Монако дотисне.

QIP Shot - Screen 1232

P.S. Останнім часом не так багато заходжу на БФ, та помічаю що люди просять ставку дня. Народ, переважно для ставки дня треба бачити склад команди, а давати статтю за півгодини до гри “не ок”. Тому всі мої ставки можете глянути в моїй групі –  https://vk.com/qbet92

До речі, за тиждень планується “сходка” підписників, canadianpharmacyxyz. тому хто хоче взяти автограф в кращого капера СНГ – приходьте.

Статистика ставок – https://goo.gl/aY1K9S